در مراسم نکوداشت هفته پژوهش و تجلیل از برترین های پژوهشگاه

سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین دکتر نجف لکزایی رئیس پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی


پایگاه اطلاع رسانی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی(ایسکا): حجت الاسلام والمسلمین دکتر نجف لکزایی رئیس پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی در مراسم نکوداشت هفته پژوهش و تجلیل از برترین های پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی از موفقیتهای این پژوهشگاه در عرصه های مختلف، و همچنین نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم سخن گفتند. 

حجت الاسلام والمسلمین دکتر نجف لکزایی رئیس پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی در آغاز مراسم نکوداشت هفته پژوهش و تجلیل از برترین های پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی با تبریک هفته پژوهش و آغاز ایام امامت و ولایت حضرت بقیه الله الاعظم گفت: از همه اعضای محترم هیئت علمی، پژوهشگران، مدیران و کارکنان به خاطر همه زحمت‌هایی که در طول سال‌های گذشته و مخصوصاً سال گذشته داشتید، تشکر می کنم و خدا را شکر می‌کنیم که به ما هم توفیق داد که از شما تقدیر، تجلیل و تشکر بکنیم.

وی در ادامه گفت: از ریاست محترم دفتر و ریاست محترم هیئت امنای پژوهشگاه جناب حجة الاسلام والمسلمین آقای دکتر واعظی هم تشکر می‌کنم که از ما پشتیبانی و حمایت کردند که ما بتوانیم هفته پژوهش را باشکوه‌تر، جدی تر و بهتر از سال‌های قبل برگزار کنیم و ان شاءالله با رهنمودهای ایشان بتوانیم به همین شکل و یک مقدار با رفع کاستی‌ها، هفته پژوهش را در سطح دفتر تبلیغات به صورت جامع تری برگزار بکنیم. 

معاون پژوهشی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم سپس با اشاره به نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم گفت: امسال قدم اول را با بحث نمایشگاه دست‌آوردهای پژوهشی دفتر برداشتیم، ولی بنا داریم ان شاءالله در سالهای آینده این کار را ادامه بدهیم.

وی افزود: اینکه این مراسم اندکی با تأخیر برگزار شد، به خاطر این بود که ما می‌خواستیم برنامه‌های هفته پژوهش استانی، حوزوی و ملی را شرکت کنیم که خدا را شکر در هر سه برنامه شرکت کردیم. در حوزه، پژوهشگاه بعنوان مؤسسه برتر شناخته شد و از سوی ریاست محترم حوزه علمیه های لوح تقدیر دریافت کرد. و این جای خوشحالی و جای شکر دارد. 
حجت الاسلام والمسلمین دکتر نجف لکزایی در خاتمه گفت: سال گذشته حاج آقای واعظی در اینجا قول اعتبار ویژه(گرنت) را دادند. الحمدلله این کار انجام شده است و اعتبار ویژه(گرنت) پژوهشی به همه اعضای محترم  هیئت علمی و پژوهشگران تعلق می‌گیرد. و آیین نامه‌ای هم از سوی همکاران محترم در معاونت پژوهشی پژوهشگاه تدوین شده و کارش را انجام داده اند و تعدادی از دوستان هم امسال برای سفرهای خارجی استفاده کردند و اکنون این موضوع فعال شده است. 

منبع:اختصاصی سایت پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

امتیاز این آیتم :
0
  • هیچ نظری یافت نشد