مراسم رونمایی از "پایگاه مدیریت اطلاعات علوم اسلامی" پژوهشکده مدیریت اطلاعات و مدارک اسلامی برگزار می گردد.

 

سخنرانان:

حجت الاسلام و المسلمین دکتر نجف لک زایی

حجت الاسلام والمسلمین دکتر محمد هادی یعقوب نژاد

جناب آقای دکتر مازیار امیرحسینی

 

زمان:

یکشنبه سوم اردیبهشت ماه سال 1396 ساعت 10:30

مکان:

قم، ابتداری خیابان معلم، پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی، طبقه چهارم، سالن همایش

 

رونمایی از پایگاه مدیریت اطلاعات علوم اسلامی

به منظور سامانمند کردن تدوین و سازماندهی اطلاعات و دانش در حوزه علوم اسلامی، پایگاه مدیریت اطلاعات علوم اسلامی با حضور حجت الاسلام والمسلمین دکتر نجف لک زایی معاون پژوهش دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم و ریاست پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی و جناب آقای دکتر مازیار امیرحسینی رونمایی  می شود.

پایگاه مدیریت اطلاعات علوم اسلامی، سامانه ای روزآمد است که برایند تلاش های محتوایی و فنی پژوهشکده مدیریت اطلاعات و مدارک اسلامی، بر اساس آخرین استانداردهای این حوزه بوده. این پایگاه شامل  بیش از 320 هزار  اصطلاح کنترل شده (تاکنون) می‌باشد و علاوه بر جستجو، بخش‌هایی نظیر فرهنگ نامه، نمایه و تعیین دامنه نیز در آن گنجانده شده است.
قابل ذکر است مراسم رونمایی رسمی این پایگاه، ساعت 10:30 یکشنبه سوم اردیبهشت سال‌جاری، در محل سالن همایش پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی برگزار می‌گردد.
در این جلسه حجج اسلام آقایان دکتر نجف لک زایی(ریاست پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی)، محمد هادی یعقوب نژاد(معاون پژوهشی پژوهشگاه) و دکتر مازیار امیر حسینی (عضو هیات علمی سازمان تحقيقات، آموزش و ترويج كشاورزي) به ایراد سخن خواهند پرداخت.
شرکت برای عموم علاقه مندان آزاد است.

 

منبع:پژوهشکده مدیریت اطلاعات و مدارک اسلامی

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

امتیاز این آیتم :
0
  • هیچ نظری یافت نشد