سم الله الرحمن الرحیم
انا لله و انا الیه راجعون. 


سردار حاج محب فارسی، رزمنده شجاع عرصه های دفاع مقدس و فرمانده قهرمان گردان حماسه ساز حضرت حمزه سیدالشهدا ، در ایامی که یادآور جانبازی و شهادت معلمان و عاشقان راه خدا، حضرت ابوالفضل العباس علیه السلام و استاد شهید آیت الله مطهری است، به آنچه در تمام سالهای پس از دفاع مقدس انتظارش را می کشید، یعنی شهادت، نائل شد.

 ایشان چه در آن زمان که به عنوان یک بسیجی به آموزش بسیجیان در سیستان مشغول بود و چه آن زمان که به عنوان فرمانده گردان 409 در خط مقدم دفاع از میهن عزیزمان ایران پیشگام دلاوران و جان برکفان و ایثارگران خطه دلیر پرور استان سیستان و بلوچستان بود و چه آن زمان که گرفتار رنج و درد ناشی از جراحات شیمیایی و غیر شیمیایی و سختی های دوران حماسه و اسارت بود همواره ملازم اخلاص و صداقت و متواضع و بی ادعا بود. این سردار سیستانی همه سالهای پس از دفاع مقدس را در گمنامی زیست و همواره در مسیر ولایت و حق و حقیقت ثابت قدم باقی ماند.
برای من که توفیق داشتم مدتی در جبهه های نبرد حق علیه باطل همراه ایشان باشم و در کربلای پنج و نصر چهار با شیوه فرماندهی ایشان از نزدیک آشنا شوم صبوری و استقامت دوران جانبازی ایشان تعجب آور نبود، زیرا در سخت ترین شرایط رزم نیز آرام و متین بود.
عروج روح ملکوتی و شهادت این فرمانده محبوب دلها را به مقام معظم رهبری، اعضای محترم خانواده، اقوام و بستگان و دوستان و همرزمان و همه علاقمندان و رهروان راه جهاد و شهادت تسلیت عرض می کنم.
خدایش غریق رحمت فرماید و با بزرگ جانباز کربلا حضرت ابوالفضل العباس علیه السلام محشور نماید.
نجف لک زایی

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

امتیاز این آیتم :
0
  • هیچ نظری یافت نشد