حجت الاسلام والمسلمین نجف لک زایی، معاون فرهنگی مجمع جهانی اهل بیت(ع) در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری حوزه، با محکومیت جنایات وحشیانه رژیم صهیونیستی علیه مردم غزه، به سخن امام خمینی(ره) مبنی بر این که رژیم غاصب صهیونیستی برای قتل و غارت و جنایت در منطقه از سوی قدرت های جهانی ایجاد شده است، اشاره کرد و  گفت: در طول ده ها سالی که از تولد این رژیم نامشروع می گذرد، این فرمایش حضرت امام(ره) برای دنیا نمایان تر می شود.

وی با بیان این که امام راحل(ره) بصورت همزمان مبارزه با رژیم پهلوی و اسرائیل غاصب را کلید زد، ادامه داد: بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی هیچ گاه بین مبارزه با این دو رژیم تفاوتی و جدایی قائل نشدند، در حالی که برخی افراد می گفتند ما فعلا با رژیم پهلوی مبارزه کنیم و مقابله با اسرائیل را بعدها بررسی خواهیم کرد.

رئیس پژوهشکده علوم و اندیشه سیاسی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی افزود: امام راحل(ره) از همان آغاز شکل گیری نهضت انقلاب اسلامی تاکید می کردند "اسرائیل غده سرطانی منطقه است و اگر این غده سرطانی را جراحی نشود و از بین نرود، منطقه و دنیا را گرفتار خواهد کرد" که متاسفانه امروز شاهد این مسئله هستیم.

*داعش؛ بازوی صهیونیست ها در منطقه

 معاون فرهنگی مجمع جهانی اهل بیت(ع) در ادامه هدف از شکل گیری گروه تروریستی داعش در منطقه را همراهی با اهداف اسرائیل عنوان کرد و گفت: گروهی به نام داعش در عراق و سوریه جنایت می کند و مسلمان کشی به راه انداخته و ادعای خلافت اسلامی دارد، اما شرکت در راهپیمایی روز قدس را حرام اعلام می کند.

وی تصریح کرد: گروه تروریستی داعش می گوید مبارزه با اسرائیل در برنامه ما نیست، چرا که آن ها از ما دور هستند و همین مسئله نشان می دهد که آن ها ساخته دست غده سرطانی اسرائیل هستند.

*دفاع مدعیان حقوق بشر از اسرائیل!!!

رئیس پژوهشکده علوم و اندیشه سیاسی با انتقاد شدید از اظهارات مدعیان حقوق بشر علیه مردم غزه، اظهار داشت: متاسفانه امروز شاهد این مسئله هستیم که دبیرکل سازمان ملل، رئیس جمهور آمریکا و یا کاترین اشتون، مسئول سیاست خارجی اروپا در برابر چشم جهانیان می گویند اسرائیل حق دارد از خودش دفاع کند و غزه باید حملات موشکی خود را متوقف کند!

حجت الاسلام والمسلمین لک زایی تصریح کرد: امروز این سئوال برای جهانیان وجود دارد که چه کسی حمله کننده است؛ آیا فلسطین به سمت اسرائیل حمله کرده یا رژیم صهیونیستی به غزه تجاوز کرده و کودکان و زنان و مردمان بی گناه را به خاک و خون کشیده است؟

*حضور وجدان های بیدار در راهپیمایی روز قدس

وی با بیان این که تنها راه نجات از شر این غده سرطانی، اجرای تاکیدات بنیان گذار کبیر انقلاب اسلامی است، ابراز داشت: امروز نیز رهبر معظم انقلاب بر تاکید امام راحل(ره) مبنی بر این که همه مسلمانان و مستعضفان عالم و وجدان های بیدار دست به دست هم بدهند تا در برابر این غده سرطانی قیام کنند، تکیه دارند.

رئیس پژوهشکده علوم و اندیشه سیاسی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی همچنین با تاکید بر ضرورت حضور پرشور ملت ایران در روز جهانی قدس، گفت: ملت ایران و آزادگان عالم با شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس، این عزم و اهتمام و بیداری را از خوشان نشان دهند تا اسرائیل رو به زوال و نیستی برود.

*نشانه های نابودی صهیونیست ها

حجت الاسلام والمسلمین لک زایی با بیان این که در حمله اخیر اسرائیل به غزه، نشانه های اضمحلال این رژیم جعلی بیش از گذشته نمایان شده است، تصریح کرد: حملات موشکی رزمندگان فلسطینی و کشته و زخمی و به اسیر گرفتن تعدادی از سربازان اسرائیلی نشان می دهد رژیم صهیونیستی در صحنه جنگ و نبرد دچار پوسیدگی شده است.

وی تصریح کرد: همان گونه که برخی از مقامات آمریکایی از روی بی توجهی به میکروفون باز فاکس نیوز اعتراف کردند که «اسرائیل یک افتضاح به بار آورده است»، جنایات صهیونیست ها قلب همه آزادی خواهان را جریحه دار کرده است.

*مسابقه طراحی کاریکاتور جنایات اسرائیل

معاون فرهنگی مجمع جهانی اهلبیت(ع) در پایان از دعوت این مجمع از امت اسلام و تمام آزادگان عالم برای حضور در راهپیمایی روز قدس خبر داد و گفت: مسابقه ای با عنوان "طراحی کاریکاتور از جنایات اسرائیل" به مناسبت روز قدس توسط این مجمع برگزار می شود و هنرمندان می توانند آثار خود را به دبیرخانه مجمع جهانی اهل بیت(ع) ارسال کنند. 

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

امتیاز این آیتم :
0
  • هیچ نظری یافت نشد